Orman: Hoca yabancı olacak

|

Orman: Hoca yabancı olacak A Orman: Hoca yabancı olacak

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlı camianın gündemi ile ilgili açıklamada bulundu.
Bir televizyon kanalında katıldığı programda açıklamalarda bulunan Orman, ismi gündeme gelen Brezilyalı çalıştırıcı Arthur Zico'nun Beşiktaş'ın hocası olmayacağını belirterek, "Büyük ihtimalle yabancı hoca olacak. Şu anda Beşiktaş'ın başında olmak isteyen onun üzerinde yerli ve yabancı hoca var" dedi.
Futbol takımıyla ilgili soruları yanıtlayan siyah-beyazlı takımın başkanı, tüm futbolcuların parasını aynı anda ödediklerini ve adalet duygusu oluşturmaya çalıştıklarını dile getirdi.
Serdal Adalı'nın başkan adaylığına değinen Orman, "Beşiktaş Türkiye'nin en büyük camiası. Aday olmak isteyenlerin bu aşkı doğaldır. Herkes aday olabilir. Şartlar belli, bunu doğal bir süreç olarak görüyorum" ifadelerini kullandı.

TRANSFERE 10-15 MİLYON AVRO AYIRDIK
Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman, yeni sezon için yapacakları trasferlerde 10-15 milyon avro bonservis ücreti  ödemeyi planladıklarını dile getirdi. Alacakları oyuncuların belli olduğunu anlatan Orman, "Takımda direkt  oynayacak 6 oyuncu alacağız. Kısmen görüşmeler başladı. 10-15 milyon avro bonservis bütçesi olacak. Futbol takımına daha fazla yatırım yapacağız. Çok gol yedik, savunmaya da yatırım yapmayı planlıyoruz" diye konuştu.

DEMİRÖREN'E OLAN BORÇ
Fikret Orman, kadroda yer alan Manuel Fernandes ile sözleşmeyi 3 yıl daha uzatmayı planladıklarını kaydederek, "Kendisiyle ben konuştum. Kendisini çok seviyoruz. Bazı rahatsızlıklarımız var. Bunlar da aile içinde konuşulacak şeyler" dedi.
Kulübün eski başkanlarından Yıldırım Demirören'e olan borçla ilgili soruyu da Fikret Orman, "Demirören'e hala borcumuz var. Elinde senetleri bulunuyor. Kendisiyle konuştuk. Önümüzdeki günlerde bunu da sonlandırmak istiyorum. Çok uzadı" diye yanıtladı.