Bursa'nın gözü Servet'te

|

Bursa A Bursa

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yeni sezonla ilgili çalışmaların yoğun şekilde devam ettiğini belirtti. Kaliteli oyunculara yöneleceklerini vurgulayan Sağlam, ''Bundan sonraki dönemde takıma katkı sağlayacağına inandığımız çok kaliteli oyuncuları kadromuza katacağız'' dedi.
Birçok oyuncuyla ve kulüpleriyle görüşmelerin sürdüğünü, gelecek hafta bir transferin daha netlik kazanabileceğini anlatan Sağlam, imza aşamasına gelmeden isim açıklamayacaklarını belirtti.
 
'TAKIM OYUNU ÖNEMLİ'
Sağlam, Bursaspor olarak bireysel oyuna değil takım oyununa önem verdiklerini dile getirerek, ''Kişilikli, karakterli, takım düzenini bozmayacak, aksine katkı sağlayacak yıldız oyuncular arıyoruz. Bundan sonraki dönemde takıma katkı sağlayacağına inandığımız çok kaliteli oyuncuları kadromuza katacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın'' diye konuştu.
Galatasaraylı futbolcu Servet Çetin'in, bugün bir gazetede yer alan, ''Bursaspor'a hayır demem'' açıklamasının anımsatılması üzerine Sağlam, ''Servet ile ilgili Galatasaray kulübüne bir teklif yapmadık, ama bundan sonraki dönemde ne olacağını bilemeyiz. Daha önce Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın bünyemize uygun oyuncularına talip olabileceğimizi söylemiştik. Tabii Servet'i de takımımızda görmek isteriz'' dedi.