Fenerbahçe'nin rüzgar saçlı sağ açığı Krasic

|

Fenerbahçe A Fenerbahçe


Fenerbahçe'nin önceki gün transferini tamamladığı Milos Krasic bugün öğlen saatlerinde resmi sözleşmeye imza atmak için İstanbula'a geldi. Sarı-lacivertlilerin, İtalyan devi Juventus'a 7 milyon avro bonservis bedeli ödeyerek kadrosuna kattığı Sırp sol açık, Kadıköy Stadı'nı gezdikten sonra FB TV'nin canlı yayınına katıldı. İlk giydiği andan itibaren Fenerbahçe formasının ağırlığını hissettiğini ve bu formayla büyük başarılar elde etmek istediğini söyleyen Krasic, Fenerbahçe'yi büyük hedefleri olan bir kulüp olduğu için tercih ettiğini belirtti.

Forvet ve forvet arkasında da oynayabileceğini ancak kendisini en güçlü hissettiği mevkinin sağ açık olduğunu söyleyen Krasic, Türkiye Ligini, ’Maç kazanmanın kolay olmadığı, agresif bir lig’ şeklinde tanımladı ve şöyle devam etti:  "Öncelikle burada olduğum için  çok mutluyum. Herkese teşekkür ediyorum. Büyük bir kulübe geleceğimi biliyordum. Seyircimizle birlikte büyük hedeflere doğru ilerleyeceğiz.. 2 sene içinde 2 büyük kulüpte oynamış olacağım. Buraya gelmeden önce antrenmanlara Reto Ziegler ile birlikte çıkıyorduk. Ziegler sürekli Fenerbahçe’yi konuşuyordu. Çok etki altında kaldığını ve tekrar Fenerbahçe’ye gelmek istediğini söylüyordu."

LAZETİC VE MİRKOVİC İSTANBUL'DAN BAHSETMİŞ

İstanbul hakkında da konuşan Krasic, "İstanbul konusunda çok fazla bir bilgim yok. Daha önce Beşiktaş ile oynadığımız bir maç nedeniyle buraya gelmiştim. Ancak konuştuğum insanlar muhteşem bir şehir olduğunu söyledi. Lazetic ve Mirkovic; onlar çok şeyler anlattılar, insanların sıcaklığından, şehrin büyüklüğünden bahsettiler" dedi. Fenerbahçe'den yıllık 2.3 milyon avro alacağı açıklanan Krasic, Juventus'ta olduğu gibi 27 numaralı formayı giyecek. BirGün